Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

On-line kurzy jógy – od 20. 3. 2013

jogaUžijte si kurzy jógy z pohodlí domova!

V dnešní době málokdo z nás nepociťuje tlak uspěchaného života, jež se pořád zvyšuje. Často není možné stíhat kroužky či kurzy pro seberozvoj, po kterém vnitřně tolik toužíme a který nám umožňuje vymanit se z pocitu uštvání moderní dobou.

Portál jóga-online vznikl proto, aby si na sebe mohli udělat čas všichni, nezávisle na pracovní vytíženosti či vzdálenosti od místa konání kurzů. Chceme všem lidem poskytnout prostor pro rozvoj a odpočinek, a proto přinášíme On-line kurzy hathajógy.

Jak on-line kurzy jógy probíhají?

V daném čase se přihlásíte na stránky www.joga-online.cz z libovolného místa, kde máte klid a kde je vám dobře. Po přihlášení spustíte on-line kurz a tím se připojíte na službu Google Hangout.  Zde uvidíte video s jednotlivými cviky a lektor vám cviky podrobně vysvětlí, včetně účinku i možných kontraindikací. Nejen že budete sledovat video a poslouchat lektora, ale i on uvidí vás, takže vám může radit a pomáhat, abyste se cvik naučili natolik dobře, že jej budete moct nadále praktikovat samostatně, kdykoli butete mít chuť nebo budete potřebovat doplnit energii.

Co k on-line kurzu potřebujete?

Počítač nebo televizi s připojením na internet, abyste mohli sledovat on-line video daného kurzu a poslouchat výklad lektora. Pro úplnou interaktivitu kurzu pak také webovou kameru. Ta umožní, že lektor uvidí i vás a může vaši praxi korigovat.

Co je součástí on-line kurzu jógy?

Osm týdenních lekcí jógy pod vedením zkušeného lektora. Cvičení a výklad sledujete přes internet v danou hodinu a den. Pokud máte webovou kameru, tak lektor vidí i vás a koriguje Vaši praxi.

Dále je součástí přístup do video sekce – všechny proběhlé lekce můžete kdykoliv sledovat ve video sekci, která je přístupná po přihlášení.

Nabídka on-line kurzů jógy

Další informace