banner joga

Lektoři jógy on-line

Petra Morávková

Jóga je můj životní styl. Poprvé jsem se jí začala zabývat, když mi bylo přibližně patnáct let, ale tenkrát jsem jí chápala pouze jako fyzické cvičení. Postupem času jsem pochopila, že toto cvičení je pouze jednou ze složek, a že podstata jógy je daleko hlubší než to, že dám nohy za hlavu. Je to jednota, čistota a harmonie.

Číst dál...

Jana Kochánková

Jako dítě a jako teenager jsem vždy hodně sporovala. Dokonce i závodně. Pak jsem začala studovat na Akademii výtvarných umění a mé sportovní aktivity pomalu odpadávaly, až jsem žádné nedělala.....spíše jsem chodila na bujaré vernisáže atd. Bod zlomu nastal tehdy, když mi ztuhlo tělo a já se následkem tohoto dostala do nemocnice a tam si chvíli poležela. V nemocnici na infekčním oddělení jsem si ze strachu dala slib, že pokud mě propustí zdravou, tak se sebou začnu něco dělat. Na nic se nepřišlo. Propustili mě zdravou. A já následující týden šla na svou první lekci jogy k Daliborovi Štědronskému, kterého mi doporučila jedna spolužačka.

Číst dál...

Dana Beierová

S jógou jsem začala v roce 2002 ve Skotsku. Na první lekci asthanga jógy mě přihlásila kamarádka a neměla jsem nejmenší představu, co mě tam čeká. Po první lekci jsem odcházela s vědomím, že jóga se stane součástí mého života.

Číst dál...

Joseff Michálek

Joseff Michálek se narodil 2.3. 1945. Po roce 1968 emigroval do Austrálie. Pracoval jako zvukový technik. Už v tomto období se začínal zajímat o jógu. Byl také na Papua – Nová Guinea, kde setkání s etnikem Enga (dříve považováni za lidojedy) změnilo jeho vnímání na komerci a shon, ve kterém žil, v Melbourne.

Číst dál...

Evka Suchomelová

Józe se věnuji od roku 2004, kdy jsem začala cvičit Ashtanga jógu. V roce 2009 jsem dokončila v Yoga Campusu v Londýně lektorský trénink. Do svého cvičení začleňuji nejrůznější jógové styly a stále těžím ze setkávání s mnoha známými učiteli jógy, které potkávám na školeních či kurzech.

Číst dál...