banner joga

Jóga On-line partnerský program

„Zázrak: Čím více sdílíme s druhými, tím více máme."
Leonard Nimoy

Šiřte dobrou věc a buďte za to odměněni

Spolupráce s Jógou On-line:
1) pomáháte dobré věci - šíříte jógu
2) spravedlivá odměna až 50% z prodeje kurzů
3) je to snadné, rychlé a zdarma - stačí se registrovat
4) o spolupráci máte vždy přehled 

Důvody proč šířit jógu online

„Zázrak: Čím více sdílíme s druhými, tím více máme."
Leonard Nimoy

Šiřte dobrou věc a buďte za to odměněni

Spolupráce s Jógou On-line:
1) pomáháte dobré věci - šíříte jógu
2) spravedlivá odměna až 50% z prodeje kurzů
3) je to snadné, rychlé a zdarma - stačí se registrovat
4) o spolupráci máte vždy přehled 

Důvody proč šířit jógu online

 

ico ptacek Svoboda
Pro nás, kteří o svém čase rozhodují rádi sami. Cvičíme kdykoli, když se nám opravdu chce, máme čas na sebe, jsme plně koncentrování a připravení. Bdělá a vědomá mysl je pro praxi jógy to nejdůležitější.
     
ico feets   Harmonie krok za krokem
Na rozdíl od jiných on-line lekcí na sebe lekce Jógy online navazují. Naše tělo a mysl se tak lépe spojí a tím cvičení dostává hlubší rozměr. Máme možnost si lekce zpětně procházet. Vše, co se učíme, zdokonalujeme opakováním.
     
ico meditation Klid
Cvičíme tam, kde se cítíme nejlépe. Cvičíme v prostředí, které má pro nás tu správnou atmosféru a energii. Jsme sami, můžeme se více uvolnit a ponořit do sebe.
      
ico heart

Propojení a sdílení
Na jednom místě máme vše, co potřebujeme - praxi, teorii, zkušenosti, tipy i novinky. Známe svého učitele a máme možnost s ním být v kontaktu. Sdílíme své zkušenosti na blogu a facebooku, vzájemně se obohacujeme a učíme.

 Jak Jóga On-line partnerský program funguje?

  • Umístěním odkazů na vašich webových stránkách (ať už jednoduché textové odkazy nebo bannery, které vám poskytneme), dostanete zaplaceno za každý prodej online kurzů, který se uskuteční přes Váš odkaz.
  • Vaše provize: až 50 % z prodeje kurzu a dle domluvy partnerských stran. 

           Příklad: Někdo si přes Váš odkaz nakoupí kurz Hatha jógy pro začátečníky - Vaše provize je 249 Kč.

  • Další možností je E-mail kampaň, která je Vám také k dispozici na Vašem profilu. Stačí zadat emaily, na které chcete odeslat doporučení a kliknutím na (Afflink) přidáte odkaz na stránky Online kurzů jógy. Cena provize je dle domluvy smluvních stran a v hodnotě až 50% z prodejní ceny.

Podrobný popis:

Vytvořením registrace v našem Affiliate programu budete mít přístup do Vašeho affiliate účtu, kde si můžete vybrat z celé řady bannerů nebo textových odkazů, které můžete umístit na své webové stránky. Specifický kód pro Vás je k dispozici pod každým bannerem / textovým odkazem. Jediné, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit příslušný kód na vaše stránky. To je všechno. Poté už jen díky svému profilu, kam se přihlásíte jménem a heslem, které jste uvedli při registraci, vidíte a kontrolujete kolik návštěv a prodejů bylo přes Vás uskutečněno a už jen inkasujete.

Vyplácení provizí z Jógy On-line

 Minimální vyplacená částka je 500Kč a odesílá se vždy k 1. dni v měsíci.

Proč Jógu On-line děláme?

Naše myšlenka je dostat Jógu i k lidem, kteří si ji klasicky ve studiích nemohou dovolit, ať už z časových, finančních či jiných důvodů a být jim průvodcem. Chceme oslovit, co nejvíce lidí, kteří právě tuto možnost uvítají a k tomu potřebujeme Vaši podporu. Těšíme se na společné budování jóga rodiny a uděláme vše pro to, aby tato naše společná cesta byla i pro vás objevná a obohacující.

Zaregistrovat se do partnerského programu

Další informace

Proč Jóga Online

  kurzy pro všechny

  dostupné i zpětně

  kontakt s lektorem

  praxe i teorie 

  cena už od 299 Kč/kurz

 

On-line kurzy jógy

"Jsem velice příjemně překvapena a spokojena. Výhodou pro mě je, že nemusím na lekci cestovat a můžu si zacvičit kdy chci a kdy můžu. Taky podle nálady. Na každou lekci se těším, protože je každá trochu jiná a zajímavá."

H. Pospíšilová