Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Jóga v domovech pro seniory je velmi oblíbená

Jednoznačně nejúspěšnějším projektem Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí se v roce 2018 stala jóga pro seniory v domovech důchodců. Aktuálně cvičí každý týden více než 700 seniorů na 40 místech po celé České republice.

Péče o seniory patří k základním pilířům naší kultury. Pomáháme prostřednictvím jógy a všímavosti zlepšit kvalitu jejich života, podpořit vitalitu a radost ze sdílení. Zajišťujeme pravidelné cvičení s kvalitním lektorem jógy a všímavosti.

Mnohdy stačí vnímat více své vlastní tělo a ono začne být automaticky zdravější. Jógu lze cvičit i vleže na posteli.

Pouhá myšlenka konkrétního pohybu aktivuje svalová vlákna patřičné oblasti a zajišťuje prokrvení svalů. Staří lidé nám mohou předat tolik cenných zkušeností. Pomozme jim udržet jejich vitalitu a schopnost sdílet radostné myšlenky. Jednoho dne, až opustí své tělo, budou mít na tváři úsměv, který značí, že to tu bylo fajn.

"Moc děkuji za cvičení jógy. Skvěle se uvolním, naučila jsme se nové cviky. Těším se na každou středu, kdy máme cvičení jógy.“
Paní Jiřina, 84 let, DS Zruč nad SázavouSdílejte tento projekt odkazem: https://www.darujme.cz/projekt/1200073

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů