Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Jak funguje partnerský program Jógy-Online

Stali jste se partnery Jógy-Online a nevíte, jak na to? Zde je pár praktických příkladů, jak můžete splupracovat, sdílet odkazy a získávat zároveň zaslouženou odměnu.

1. Registrace

Na tomto odkaze se jednoduše zaregistrujete tím, že vyplníte všechny potřebné údaje, odsouhlasíte smluvní podmínky a dáte tlačítko registrovat.

 

registrace

 

2. Přihlášení

Na tomto odkaze se přihlásíte svými zvolenými údaji - uživatelským jménem a heslem

přihlášení

3. Základní panel partnera

Zde naleznete přímo uprostřed panelu Vaši webovou adresu, která vypadá např. takto http://www.joga-online.cz/index.php?aff_id=2, poslední kus adresy ?aff_id=2 je Váš unikátní kód, který zabezpečí, že prodej skze tento odkaz bude zaznamenán na Vašem partnerském účtu. Každý klik, či prodej poté můžete vidět v položce menu Přehled. 
přehled

4. Jak sdílet odkaz

Odkaz, který je uprostřed hlavního panelu označíte myší, dáte pravé tlačítko a kopírovat. Poté vložíte, kam potřebujete - na facebook, do emailu, do zprávy...Pokud někdo klikne na Váš unikátní odkaz a nakoupí kurz, získáváte 50% z prodejní ceny kruzu. Nebo stačí za jakoukoli webovou adresu Jógy-online stačí přidat Váš unikátní kód (např. http://www.joga-online.cz/online-kurzy/kurzy?aff_id=2)

 

 

url adresa111

 

 

Vložení odkazu na facebook - pravé tlačítko do pole Stav a vložit.

 

 

Affiliate facebook

 

 

Poslání odkazu hromadným emailem přes partnerský účet

 

 

e-mail kampaň

 

 

V hlavním panelu rozbalíte položku email kampaň. Napíšete emaily lidí, kterým chcete email odeslat. Do hlášení napíšete nějaký vzkaz, doporučení dle libosti a kamkoli budete chtít umístit odkaz na Jógu-Online, tak kliknete na (afflink) a on se tam sám napíše. Poté jen dáte Odeslat hromadný E-mail. 

Jak vložit banner, textovou reklamu či reklamu na produkt

 

 

bannery

 

 

Jednoduše zkopírujete HTML Code a vložíte na své webové stránky. Pro vložení banneru je nutné mít svůj vlastní web/webové stránky, které spravujete. 

Pokud Vám přesto nebude něco jasné, obraťte se přímo na mne, andrea@joga-online.cz.

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů