Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Naše cesta

 
Mistr pravil: "Jóga je Cesta, jak poznat sám sebe, jak získat tělesné a duševní zdraví, jak žít v míru s celým světem i sám se sebou, jak dosáhnout Štěstí."
Zamyslel se nad touto definicí žák a pak se zeptal: "Mistře, co je to vlastně ta Cesta, nemáme-li na mysli to, co leží před námi?"
A mistr mu odpověděl: "Cesta, synu, to je tvůj každodenní život."

NAŠÍ MYŠLENKOU, která vedla ke vzniku stránek Jógy online, bylo vytvořit encyklopedii, která by sloužila jako průvodce pro ty, kteří se vydali touto krásnou a obohacující životní cestou – cestou Jógy.

Protože ke každé teorii je vždy potřeba přidat především praxi, začly vznikat Kurzy jógy dostupné pro všechny.

Cílem je především pomoci s praxí jógy lidem, kteří nemohou z jakéhokoli důvodu navštěvovat kurzy, ať už z časových, finančních či jiných důvodů. To hlavní, co tento portál nabízí, jsou online kurzy, informace a novinky ze světa jógy a možnost podělit se vzájemně o své zkušenosti a poznání.


Věříme, že se nám podaří vytvořit komunitu lidí zabývajících se jógou, kteří se zde budou setkávat, předávat si své poznatky a vzájemně sebe i tento prostor obohacovat. Právě k tomu slouží také naše facebookové stránky.

Kontakt:

33dscPetra Morávková

petra@plnevedomi.czinfo@joga-online.cz

Petra je zakladatelkou Jógy Online. Myšlenka vytvořit encyklopedii jógy a prostor, kde by se lidé stejně naladěni mohli setkávat a sdílet své zkušenosti, vznikla právě u ní. Petra je sama dlouholetou jogínkou. Je to její životní styl a radost. Na Józe Online má své online kurzy, kde se tuto svou bohatou zkušenost snaží předat i dalším. Petra vede v Jihlavě své lekce (jogaspetrou.cz). Svůj čas věnuje vedle jógy hlavně svým třem dětem a Nadačnímu fondu pro rozvoj plného vědomí.

 

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů