Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Péče o sebe

Proč je tak těžké nic nedělat?

Vlastně by to mělo být to nejjednodušší, ale pardoxně je nic-nedělání velmi obtížné. Něco v nás je velmi nervózní, pokud si dopřejeme byť jen kraťoučké lelkování. Naučit se více být a méně dělat se stalo výzvou a někteří lidé věnují spoustu času, energie a peněz, aby se to naučili.

 

 

Číst dál...

Když ztrácíme sami sebe

I když pravidelně meditujeme, praktikujeme jógu nebo se jiným způsobem noříme do svého nitra, může se stát, že nás někdy okolnosti tak rozhodí, až ztratíme kontakt sami se sebou, a může být pro nás velmi těžké ho opět obnovit.

 

Číst dál...

Jóga a minimalismus

Minimalismus jako životní styl se stává stále populárnějším. Je to pravděpodobně reakce na přehlcení, kterému jsme v západním světě vystaveni. I když si mnozí zoufají, většina žije v blahobytu, o jakém se našim předkům ani nezdálo. Ale i toto pohodlí má svá úskalí.

 

Číst dál...

Jak důležité je udržet si pozitivní mysl

O vlivu naší psychiky na stav fyzického těla už mnoho lidí nepochybuje a bere to jako samozřejmou věc. Je jasné, že pouze pozitivní mysl nás nespasí, těch vlivů na tělo je mnohem více, každopádně ale udělá mnoho. A naopak, pokud se necítíme fyzicky dobře, špatná nálada ani výčitky nás neuzdraví.

 

Číst dál...

Nastavování hranic a rozvíjení soucitu

Rozvíjení soucitu je tématem nejen jógy, ale i dalších životních filozofií a duchovních nauk. Nejinak je na tom jóga. Důležitost rozvíjet soucit a pochopení pro ostatní najdeme mj. i v Jógasútrách.

Číst dál...

Žijeme svůj život?

Naše snaha něčeho dosáhnout nás stojí velké úsilí. Běháme od jednoho k druhému, snažíme se o multitasking, jsme neustále přilepení na náš smartphone, aby nám náhodou něco neuteklo, ale přitom nám život protéká mezi prsty. Nejsme šťastní. Jsme unavení, vyčerpaní a přestimulovaní.

 

Číst dál...

Najděte si čas pro sebe

Výzvy života překonáme lépe, pokud budou naplněny naše duchovní, fyzické a intelektuální potřeby. Je velmi důležité si k tomu najít ve svém každodenním životě prostor.

Číst dál...

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého životního stylu. Během těchto tří dnů se zde totiž bude konat jarní Festival Evolution a byla by škoda u toho nebýt. A hned vám řekneme, proč.

Číst dál...

Síla vděčnosti

Děkovat je základem slušného vychování. Učíme to své děti, ale v dospělosti na to sami často zapomínáme. A když náhodou ne, když dbáme na to, abychom poděkovali, je to opravdový dík? Je to skutečná vděčnost nebo jenom plochá fráze?

Číst dál...

Podzim podle ajurvédy

Přišel podzim, který je podle ajurvédy ve znamení váty. Váta je dóša spojovaná s pohybem a s větrem, který nyní fouká o něco silněji a je chladnější, než v předchozích měsících. To přináší do našich těl nerovnováhu, která se projevuje nachlazením.

Číst dál...

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů