Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Jóga v sedě + VIDEO

Jóga v sedě nebo jóga na židli vznikla speciálně pro osoby se sníženou pohyblivostí, zejména pro seniory. Zacvičit si ji může ale každý. Přináší vše, co každá jiná lekce jógy - protažení, zklidnění a uvolnění.

 

 

Jóga není pouze o náročných ásanách, což dokazuje právě její varianta praxe v sedě. I při cvičení na židli se může tělo protáhnout a uvolnit, je možné se věnovat dechu a zklidnění mysli. A právě to je podstatou jógy. Cvičení na židli není vhodné jen pro starší osoby a všechny, kdo mají omezenou pohyblivost, je vhodná naprosto pro každého. Ne vždy máme možnost vytáhnout yogamatku a zacvičit si tak, jak jsme zvyklí z běžných lekcí jógy. Jóga na židli je skvělá při práci v kanceláři, na cestách nebo jen při větší únavě, kdy máme pocit, že se vůbec nepohneme. Někdy stačí jenom pár protahovacích a uvolňujících cviků, vědomý dech a pozornost zaměřená dovnitř, aby se člověk cítil osvěžený a nabitý energií.

Pokud si chcete vyzkoušet jógu v sedě, máme pro Vás lekce s lektorkou Vendy Tichotovou.

Jednotlivé lekce najdete na našem youtubovém kanálu.

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů