Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Vendy Tichotová

S jogou jsem měla první zkušenost v 10 ti letech, chodila jsem na zvláštní tělocvik, protože jsem měla od 6-ti do 18-ti let epilepsii a zakázaný jakýkoliv pohyb. Tehdejší tělocvikářka nás nutila ohýbat tělo a vůbec se mi to nelíbilo. V roce 1997 jsem měla nějaké psychicky náročné období a kamarádka mi řekla, ať jdu na powerjogu, tak jsem to zkusila a tehdy mi to hodně pomohlo, cítila jsem se skvěle, půl roku na to jsem si udělala kurz na lektorku powerjogy, chtěla jsem tomu více porozumět.

 

 

Abych pravidelně cvičila, tak jsem začala předcvičovat lidem. Po nějaké době jsem chtěla více porozumět vnitřnímu světu-sebepoznání, udělala jsem si kurz klasické jogy u Unie jogy. Miluji jogu, vždy se po ní cítím skvěle i když se mi někdy nechtělo, ale vždycky po skončení jogy se mi zlepší nálada, vlije energie do těla a zklidní mysl. Někdy se po joze cítím, jako bych se rozpouštěla v prostoru a vše je v harmonii a rovnováze. Na duchovní cestě jsem potkala hodně úžasných bytostí. Nejvíce mě ovlivnili pravidelná setkání a meditace s Pavlem Hájkem, s p. R. Skarnitzlem a Marcelka z hor se kterou se setkávám do dnes již několik let několikrát do roka a laskavost mnoha jiných, rodiny a přátel.

V životě jsem si prošla mnoha nemocemi a těžkými chvílemi, ale joga mi vždy byla velkou oporou a pomocí.

Dlouhá léta jsem byla průvodkyní v lesní školce. Vedu kurzy jogy pro děti, dospělé a seniory. Propojuji seniory se školkovými dětmi. Vedu tanec pro děti a dospělé. Tančím s ohněm. Maluji hennou a jaguou, které si sama míchám. Maluji obrazy, omalovánky. Jsem lektorku v oblasti EVVO po školkách a školách pro http://www.ametyst21.cz/. Zpívám s dětmi a seniory. Jsem vděčná, že jsem součástí NF pro rozvoj plného vědomí od r. 2016 a můžu docházet do domovů pro seniory a dětského domova a rozdávat radost a klid skrze jogu a zpívání. Dále klaunuju dětem v nemocnici, zpívám a maluji se seniory a dětmi v dětských domovech přes NF http://c4c.cz/, . Natáčím videa s jogou pro děti, dospělé a seniory, tancem, čtu pohádky a zpívám.

Miluji život.

 

 

 

"Najděte si zaměstnání, které budete milovat a nikdy nebudete muset pracovat Konfucius"

Kvalifikace:

Joga 2005, lektorka power joga basic, český svaz aerobiku - akreditované vzdělávací centrum MŠMT ČR a FISAF

2007, všeobecný základ cvičitelů 3. třídy - unie jogy ČASPV

2009, cvičitel jogy 3. třídy - unie jogy ČASPV

2012, joga pro děti - český svaz aerobiku - akreditované vzdělávací centrum MŠMT ČR a FISAF

2013, cvičitel jogy 2. třídy - unie jogy ČASPV

2015, joga pro děti s prvky jogové terapie - jogová terapie Mgr. J. Voženílková

Kontakt:

https://www.jetojedno.com/

https://www.youtube.com/channel/UCeqDm2Twm-CuNK9K3_lgkVg/playlists?view_as=subscriber

 

Zacvičte si s Vendy online:

Jóga v sedě nejen pro seniory - připravujeme