Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Vím, že jím

V dnešní uspěchané době, kdy většina lidí nestíhá všechno, co by chtěla, se konzumace jídla bohužel dostává do té skupiny činností, kde se snažíme čas nahnat.
Důkazem toho jsou různé fast foody a lidé pobíhající s jídlem v ruce po ulicích. Člověk by si ale měl dávat dobrý pozor na to, co jí a jak to jí. S jídlem se do těla nedostávají pouze živiny, ale také prána, životní energie, která je pro naše tělo důležitá. V dobrém kvalitním jídle je dostatek prány, naopak ve špatném jídle, jí moc není, a proto pro nás takové jídlo nemá žádný význam, kromě toho, že nám na nějaký čas zalepí žaludek.
Vedle toho, že je třeba jíst kvalitně (jako snad u všeho je lepší kvalita než kvantita), je také třeba si být vědom toho, co dělám. Být tady a teď. Vědět, že jím a co jím. Aby byla strava v žaludku dobře zpracovaná, je potřeba jí dobře rozžvýkat a jíst pomali a v klidu. Rychlé bezmyšlenkovité hltání je pro tělo velkou záteží a každý, kdo to někdy zkusil jistě ví, jak se po takovém jídle člověk cítí špatně.

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů