Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Tereza Viktorová

Jsem nesmírně spokojená, že dělám práci, která mě baví a stále obohacuje. Jóga je pro mě způsob, jak pracovat na své duši skrze tělo, je to úžasný nástroj k harmonizaci, sebepoznání i léčení. Jógu praktikuji již 14 let a díky ní se zlepšuje nejen má fyzická kondice, ale především roste úroveň mého vědomí v těle. Mé tělo se tak především díky józe stalo opravdovým chrámem mého ducha. Jóga, tak jak ji chápu já, vede k integritě celé osobnosti.

Při svých lekcích propojuji poznatky z jógy, tantry, bioenergetiky a fyzioterapie. Věnuji se ráda různým dechovým technikám, harmonizaci středu a práci s hlubokým stabilizačním systémem. Mým cílem je zvýšit vědomí v těle a dosáhnout lepšího životního pocitu.

Má jóga léčí mne samotnou a proto jsem vděčná, že mohu cvičit s tolika báječnými lidmi a předávat jim úplně všechno, co skrze mne proudí.

V těsném kontaktu se mnou můžete být na mém Facebooku Jóga s Terezou https://www.facebook.com/jogasterezou/ nebo na www.sily.cz.

Zacvičte si s Terezou online:

Pozdrav měsíci
Relaxace