9 věcí, kterých budete za 10 let litovat

1. Nosíte masku, abychom zapůsobili na ostatní


Pokud je tvář, kterou ukazujete světu, vždy maska, jednou pod ní nic nezbyde. Protože když budete trávit příliš mnoho času soustředěním se na to, jak chcete, aby vás viděli ostatní, nebo na to, abyste byli takoví, jaké vás chtějí mít ostatní, nakonec zapomenete, kdo opravdu jste. Nemusíte bát soudů druhých , ve svém srdci víte , kdo doopravdy jste . Nemusíte být perfektní , abyste ohromili a inspirovali ostatní lidi. Ohromte a inspirujte je tím, jak se umíte vypořádat se svými nedokonalostmi.


2. Necháváte jiné, aby vytvářeli naše sny za nás


Největší výzvou v životě je zjištění, kdo jste, druhou největší je být spokojení s tím, co máte. Velký vliv na to má rozhodnutí zůstat věrní svým snům a cílům. Setkáváte se s lidmi, kteří s vámi nesouhlasí? Dobrá. Znamená to, že si stojíte za svým a jdete svou vlastní cestu. Někdy budete dělat věci, které budou ostatní považovat za šílené, ale když se přistihnete, že jste pro samé vzrušení z toho, co děláte, ztratili pojem o čase, budete vědět, že děláte správnou věc.


3. Pohybujete se v negativní společnosti


Nedovolte nikomu, aby na vás přenášel negativní postoje k životu. Uvědomte si, že být ve společnosti negativní lidí je volba, ne povinnost. Díky tomu se osvobodíte a na danou společnosti budete pohlížet soucitně, ne naštvaně, velkoryse, ne chamtivě, a trpělivě, ne úzkostně.
4. Jste sobečtí a egoističtí
Život naplněný dobrými skutky a dobrou pověsti je nejlepší vizitka. Ti, které jste inspirovali a s nimiž jste sdíleli svou lásku, si budou pamatovat, jaké jste v nich vzbuzovali pocity dlouho poté, co váš čas vyprší. Vyřezávejte své jméno do srdce, ne do kamene. Co jste udělali pro sebe samé, zemře s vámi, co jste udělali pro ostatní, zůstává.
5. Vyhýbáte se změně a růstu
Je třeba nechat staré odejít, aby uvolnilo cestu pro nové.
6. Vzdáváte se, když jde do tuhého
Neexistují chyby, jen výsledky. I když věci se nevyvíjí tak, jak jste očekávali, nebuďte sklíčení, nevzdávejte se. Zjistěte, jak můžete jít dál Ten, kdo se pořád posouvá, nakonec vyhraje . Je to proces plný malých kroků rozhodnutí a jednání , které se postupně vrství a nakonec vedou k té slavné chvíli triumfu.
7. Řešíte každou maličkost
Někdy je třeba se uvolnit a nechat život plout bez neustálého strachování a řešení drobností. Naučte se život trochu pustit otěže než budou příliš utažené. Zhluboka se nadechněte. Nechte věci plynout . Získáte tak mnohem větší nadhled. Všechno v životě je v naprostém pořádku, ať už jste pochopili, proč se to stalo, nebo ještě ne. Jen to zabere nějaký čas si všechno pospojovat .
8. Spokojíte se s málem
Bojujte za to, co si zasloužíte. Nepodceňujte se.
9. Neustále čekáte na zítřek
Problém je, že si vždycky myslíte, že budete mít více času než dnes. Ale jednoho dne se probudíte a už nebudete mít žádný čas pracovat na tom, o čem jste vždy snili.
10. Jste líní a nemastní neslaní
Svět vám nic nedluží, ale vy světu něco dlužíte. Takže přestaňte snít a začít dělat. Převezměte plnou zodpovědnost za svůj život – převezměte kontrolu. Je příliš pozdě na to sedět a čekat na někoho, kdo někdo někdy něco udělá. Jednoho dne je teď , a někdo koho svět potřebuje, jste VY.