Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Biopotraviny ano či ne?

Na biopotraviny (a týká se to i jiných bio a eko produktů) jsou velmi rozdílné názory. Jedni by nevzali do úst nic jiného a druzí se všemu s nálepkou BIO vyhýbají s tím, že jde pouze o marketingový tah. A kde je pravda?

Je pravdou, že za značku BIO (tedy za "zelenou zebru") se platí, vedle toho je ale třeba splnit dané náležitosti. Ty nejsou vždy úplně snadné a v praxi bývají zvýhodňováni spíš "nebio" zemědělci. Respektive farmářům, kteří se snaží o ekologické zemědělství, jsou kladeny mnohdy dost velké překážky.

Obecně lze ale říci, že biopotraviny jsou obecně zdravější a chutnější. Problém samozřejmě nastává, pokud například biozelenina, která je o dost dražší než obyčejná zelenina, leží dlouho na skladě. Proto je nejlepším způsobem nákup přímo od farmáře nebo přes tzv. bedýnky.

Každá potravina má svůj příběh. Když jí konzumujeme, je dobré tento příběh znát, a proto jsou potraviny přímo od jejich pěstitelů či výrobců ty nejlepší. Pokud jsou v biokvalitě a čerstvé, tím lépe. To nám žádná potravina, která přicestovala přes půl světa, a která leží v regálu v supermarketu nedá.

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů