Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Lektoři jógy on-line

Vendy Tichotová

S jogou jsem měla první zkušenost v 10 ti letech, chodila jsem na zvláštní tělocvik, protože jsem měla od 6-ti do 18-ti let epilepsii a zakázaný jakýkoliv pohyb. Tehdejší tělocvikářka nás nutila ohýbat tělo a vůbec se mi to nelíbilo. V roce 1997 jsem měla nějaké psychicky náročné období a kamarádka mi řekla, ať jdu na powerjogu, tak jsem to zkusila a tehdy mi to hodně pomohlo, cítila jsem se skvěle, půl roku na to jsem si udělala kurz na lektorku powerjogy, chtěla jsem tomu více porozumět.

 

 

Číst dál...

Radka Faráriková Sedmíková

První jógové „krůčky“ jsem udělala v roce 1994. Po pár letech se mi do ruky dostala kniha, na mnoha fotografiích byla zachycena jogínka v barevných trikotech, krásných pozicích, s šťastným výrazem ve tváři. To vše na mě, jako bývalou gymnastku hluboce zapůsobilo. :) O jógu jsem se začala zajímat více.

Číst dál...

Tereza Viktorová

Jsem nesmírně spokojená, že dělám práci, která mě baví a stále obohacuje. Jóga je pro mě způsob, jak pracovat na své duši skrze tělo, je to úžasný nástroj k harmonizaci, sebepoznání i léčení. Jógu praktikuji již 14 let a díky ní se zlepšuje nejen má fyzická kondice, ale především roste úroveň mého vědomí v těle. Mé tělo se tak především díky józe stalo opravdovým chrámem mého ducha. Jóga, tak jak ji chápu já, vede k integritě celé osobnosti.

Číst dál...

Petra Morávková

Jóga je můj životní styl. Poprvé jsem se jí začala zabývat, když mi bylo přibližně patnáct let, ale tenkrát jsem jí chápala jen jako fyzické cvičení. Postupem času jsem pochopila, že toto cvičení je pouze jednou ze složek, a že podstata jógy je daleko hlubší než to, že dám nohy za hlavu. Je to jednota, čistota a harmonie.

Číst dál...

Dana Beierová

S jógou jsem začala v roce 2002 ve Skotsku. Na první lekci asthanga jógy mě přihlásila kamarádka a neměla jsem nejmenší představu, co mě tam čeká. Po první lekci jsem odcházela s vědomím, že jóga se stane součástí mého života.

Číst dál...

Joseff Michálek

Joseff Michálek se narodil 2.3. 1945. Po roce 1968 emigroval do Austrálie. Pracoval jako zvukový technik. Už v tomto období se začínal zajímat o jógu. Byl také na Papua – Nová Guinea, kde setkání s etnikem Enga (dříve považováni za lidojedy) změnilo jeho vnímání na komerci a shon, ve kterém žil, v Melbourne.

Číst dál...