Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Dana Beierová

S jógou jsem začala v roce 2002 ve Skotsku. Na první lekci asthanga jógy mě přihlásila kamarádka a neměla jsem nejmenší představu, co mě tam čeká. Po první lekci jsem odcházela s vědomím, že jóga se stane součástí mého života.

Během dalších let jsem měla možnost si vyzkoušet iyengar jógu, anusara jógu a vinyasa flow jógu. Navštěvovala jsem lekce a semináře u Shiva Rei, Erica Schiffmanna, ale mým největším učitelem jógy a inspirací je Max Strom, u kterého jsem absolvovala intenzivní učitelský kurz vinyasa flow jógy. Specielně se také věnuji józe v těhotenství a při menstruaci.

Nyní vedu lekce jógy v Poděbradech. Při svých hodinách jógy se zaměřuji nejen na dynamiku, ale také na správnou techniku a dýchání. Studentům se snažím vysvětlit nejen, co mají dělat, ale také proč, neboť jen porozuměním a respektováním svého těla, můžeme bezpečněji a intenzivněji rozvíjet své fyzické a duševní možnosti.

Kromě jógy jsem se začala postupně věnovat také výživovému poradenství. Správná a vyvážená strava je zdrojem naší energie, síly a dobré nálady, stejně jako praktikování jógy. Pokud tomu ale tak není, může být naše strava zdrojem únavy, letargie i nemoci. V oblasti výživového poradenství Vám mohu pomoci zdravě a dlouhodobě změnit svoji váhu, objevit chyby ve Vašem jídelníčku a změnit je za lepší návyky a doporučit pohybové aktivity, které tyto změny podpoří.

Kvalifikace:

Jóga
intenzivní kurz pro učitele vinyasa flow jógy s Maxem Stromem, Los Angeles, USAkurz jógové terapie s Ganeshem Mohanem a Gunterem Niessenemakreditovaný kurz Cvičitel zdravotní tělesné výchovy, VOŠ Palestra, Prahaúčast na různých jógových seminářích v USA a ČR

Výživa
akreditovaný kurz Výživový poradce a sportovní dietolog, Škola výživy Mahra, Praha nadstavbový kurz Dětská výživa, Škola výživy Mahra, Prahaseminář Praktická obezitologie, MUDr. Matoulek, MUDr. Hlavatá

Ostatní
magisterské studium Univerzita Pardubice, obor Ekonomická politika a správa

Kontakt
webové stránky: www.jogapodebrady.cz

Zacvičte si s Danou on-line:

Jóga pro těhotné

Jóga pro zdravá záda