Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Konopí a praxe jógy

Ruku v ruce s jógou jde také zdravý a šetrný životní styl, ke kterému stále více patří produkty z konopí setého. Konopí má relaxační antistresové účinky, čímž napomáhá ke zklidnění a projasnění mysli. To je pro jogínský životní styl velmi důležité. Konopí navíc působí protizánětlivě a tlumí bolest, takže funguje jako skvělá svalová regenerace.

Cannabis Sativa, nebo-li konopí seté, je považováno za plodinu mimořádně šetrnou vůči životnímu prostředí. Vyžaduje málo nebo skoro žádné pesticidy, protože je přirozeně odolné vůči svým škůdcům a dokonce snižuje škůdce i pro plodiny, které se pěstují po něm.

Výborným pomocníkem (nejen) při cvičení jógy je konopný čaj. Konopný čaj je vyrobený z květů a listů technického konopí, obsahuje tedy maximálně 0,3 % psychoaktivní látky THC. Jeho příprava je stejná jako u jakékoliv jiné byliny. Konopný čaj se doporučuje užívat při léčbě nespavosti, poruchách spánku, bolestech hlavy a při migréně. Má uklidňující a antistresové účinky. Pomůže vám se oprostit od každodenních starostí a naplno rozvíjet váš vnitřní život.

Kromě klidné mysli je pro správné a plnohodnotné cvičení jógy velmi podstatná také kvalitní regenerace svalů. Pokud budete správně regenerovat, budete stále pružnější a zaznamenáte velké pokroky. Skvělé účinky má konopné mazání, které navíc působí také protizánětlivě a má analgetický efekt. Velmi často se užívá při bolestech svalů a kloubů. Díky konopnému mazání už se nestane, že při cvičení jógy budete omezováni – ať už namoženým svalstvem, artrózou či revmatem.

Používejte konopí a zefektivněte praxi jógy a její účinky na maximum!

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů