Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Pozor na vnitřního soudce!

Když se dostaneme do situace, kdy se nám něco nedaří, začne se v naší hlavě ozývat soudce, který háže vinu na nás nebo na někoho jiného. Oboje je špatně!
Pokud ho posloucháme, posilujeme ho a on stále více a více mluví a útočí. Tímto způsobem ale nic nevyřešíme, naopak se budeme cítit hůř. Schválně si vzpomeňte, kdy naposledy se vám ulevilo, když jste v podobné situaci svedli na někoho vinu. Je to jen prchavý pocit vítězství, ale v hloubi jste pořád nespokojení a necítíte se klidně a v harmonii.
Náš vnitřní soudce je hodně hlasitý a často jeho hlas působí dojmem, že je to náš vlastní hlas. Nedejte se ale mýlit. Zkuste se od tohoto hlasu odpoutat, neposlouchat ho a zaměřit se na své pocity. Zkuste tu situaci posoudit "zdravým" rozumem, podívejte se na to z jiného úhlu a bez jakéhokoliv obviňování a souzení ať už sebe nebo jiných osob. Zjistíte, že velmi často je ta věc úplnou banalitou. Pokud se vám toto podaří, nebudete ji dál řešit, nebude vám v hlavě "strašit", budete se cítit klidní a vyrovnaní. A ten pocit bude o to silnější, že bude vycházet z vašeho nitra. Soudce nad touto věcí ztratí moc.

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů