Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Udržte si klid po celý den

Většina z nás žije velmi uspěchaný život.  Musíme skloubit zaměstnání, rodinu, další aktivity... Mezi tím vším pobíháním se jednou za čas ocitneme možná i na kurzu jógy. V oáze klidu a pohody.

Pro někoho ale může být těžké se tak rychle zklidnit, naladit se na cvičení a opravdu si ten čas, vyhrazený pro jógu, užít. Velkým problémem je, pokud člověk přiběhne na lekci pozdě. Dochází totiž k tomu, že na úvodní relaxaci přemýšlí o tom, co nestihl udělat, co všechno ho čeká. To je obrovská chyba. Proto se snažte udržovat si klid po celý den. I když je člověk někdy ve stresu, stále si připomínejte, že je potřeba udržet klid a mír v duši. Několikrát se z hluboka nadechněte a vydechněte, zavřete oči, prověďte nějakou oblíbenou ásanu, pokud v dané chvíli můžete. Praxe jógy by neměla být omezená pouze na lekci jednou týdně. Praxe jógy by měla být součástí všeho, co děláte.

Na kurz se snažte chodit s dostatečným předstihem a už po cestě se zklidňujte. Ideální je, pokud si člověk může před začátkem hodiny sednout v místnosti a začít se ladit na cvičení. Pokud chodíte s nějakým kamarádem, zbytečně si nepovídejte, ale v tichosti meditujte a vyčkejte na začátek lekce. Účinky cvičení budou daleko hlubší a vy si hodinu lépe užijete.

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů