Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Nemáte čas na praxi?

Náš život se odehrává ve vlnách, někdy nám něco jde velmi dobře a za chvilku to drhne a my nevíme, co s tím. Paradox je, že čím více se tím zabýváme a přemýšlíme nad tím, tím více to "drhne". Rada je tedy prostá: nechte to být. Tyto výkyvy jsou přirozené a pokud je to v únosné míře, je nejlepší to přijmout.

 

S jógovou praxí je to stejné. Jsou období, kdy si bez problémů najdeme každý den hodinu na svoji praxi, a jsou dny, kdy se k ničemu nejsme schopni "dokopat". V době, kdy píšu tento článek, jsme den před zimním slunovratem, máme 4 dny do Štědrého dne. Céle toto období je velmi hektické a stresující. Málo sluníčka a mnoho starostí. A to je právě čas, kdy většina z nás praxi šidí. A přitom právě ona by nám nejvíce pomohla se zklidnit a uvolnit.

Zkuste si najít alespoň 15 minut a vyzkoušejte relaxaci s Terezou Viktorovou. Jemně si namasírujete zatěžovanou bederní oblast, uvolníte napětí v rukou a nohou, vyčistíte si hlavu a zbavíte se zbytečného napětí.Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů