Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Tisk

Jóga pro těhotné

Zdravotní a uvolňující cvičení pro ženy v těhotenství. Pro úplné začátečnice i pokročilé. 1.-3.trimestr
Počet lekcí
3 lekce
Lektor Dana Beierová
Úroveň
začátečníci
Image1
Image2
Image3
Image4
Image5
Image6

Video kurz jógy pro těhotné - cvičte z pohodlí vašeho domova

Jedná se o speciální kurz jógy, sestavený přesně tak, abychom společně hladce prošly tímto požehnaným a výjměčným obdobím. V těhotenství tělo už od začátku prochází velkými změnami, které představují pro budoucí maminku zátěž a změnu. Je proto potřeba přizpůsobit jógovou praxi těmto změnám, například trochu zpomalit, věnovat se více relaxačním a dechovým cvičením, naslouchat své intuici a tím se ještě více spojit se svým tělem a miminkem. Během kurzu si projdeme vhodné ásany, jak modifikovat pozdrav slunci, vhodná dechová a relaxační cvičení. Toto cvičení je vhodné i pro maminky, které jógu nikdy necvičili. Jóga pro těhotné je velice jednoduchá a pro toto období ideálním doplňkem k protažení, uvolnění, prodýchání a porozumění změnám, které se ve Vašem těle dějí. 


Jak bude kurz probíhat?

Kurz je rozdělen do 3 lekcí po zhruba 50 minutách podle tří trimestrů. Každý trimestr je specifický a nelze cvičit pro každý to samé. 1. lekce – Vás seznámí se základními pozicemi a pozdravem slunci, 2.lekce – je zaměřená na pozice ve stoje, na posílení a protažení a je určená hlavně pro ženy v 2.trimestru, 3.lekce – je více relaxační, určená zejména ženám ve 3.trimestru. 

Je zapotřebí, aby byly maminky opatrné, vědomé a především samy vycítily, co je pro ně přijemné. Více o kurzu se dozvíte přímo od lektorky v jejím medailonku, po rozkliku úvodního obrázku.

Po přihlášení na kurz získáte přístup ke všem 3 lekcím, které máte vždy k dispozici on-line. Můžete cvičit z pohodlí vašeho domova.


Více informací o lektorce

"V současné době jsem těhotná a koupila jsem si kurz jógy pro těhotné. S tím jsem velmi spokojená, už jsem si zacvičila a je to výborné - nikam nemusím chodit a cvičím v klidu doma. Děkuji za tuto možnost."

S pozdravem
Máchová Čumpelíková Gabriela

"Dobrý den Andrejko. I přes to, že mám nějaké zkušenosti s jógou, považuji se za začátečníka. U Vás jsem si vybrala kurz pro těhotné a musím říct, že mě mile překvapil. Nechybělo dostatečné vysvětlení pozic i upozornění na nevhodné cviky. Což mi na hodinách s živou instruktorkou chybělo. Váš kurz mi pomohl rozhýbat se a také načerpat energii. Zatím cvičím jen lekci prvního trimestru a už se těším na další cvičení."

Děkuji za cenný zdroj jógy, s pozdravem Marcela D.

Přihlásit se na kurz