Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

praxe jógy

5 věcí, které by se měly učit na lekcích jógy (ale pravděpodobně se neučí)

Z vlastní zkušenosti vím, že je možné absolvovat stovky lekcí jógy a neznat její základní teorie a principy. Několik let několikrát týdně jsem chodila na lekce jógy, vždy dávala pozor, co lektor říká a dělá, ale některé vážně důležité informace o józe jsem se prostě nedozvěděla.

Číst dál...

5 tipů, jak si doma vytvořit jógový ráj

Relaxace: to je jedna z hlavních výhod, které lidé uvádějí, když vysvětlují svou lásku k józe. A zatímco někteří míří relaxovat do jógových studií, jiní si jógu chtějí užít v pohodlí a soukromí svých domovů.

Bohužel ne všechny domy či byty jsou vybavené a prostorné jako studio, a ne všechny vyzařují pro cvičení tolik potřebný klid. Ale nebojte se, transformace prostoru na místo vhodné pro cvičení jógy je velmi jednoduchá, pokud se budete řídit následujícími 5 tipy:

Číst dál...

9 vlastností, které by měl mít správný učitel jógy

Popularita jógy neustále stoupá, objevuje se stále větší množství druhů, studií a učitelů. Pro někoho, kdo s jógou začíná, to může být velmi matoucí a jen těžko si vybírá vhodnou lekci. Ale můžu vás ujistit, že jóga je skutečně pro každého! Jde jen o to najít takového učitele, který vás bude inspirovat a bude vám prospívat. Tady je několik základních bodů, které byste měli u svého učitele či kurzu jógy hledat:

Číst dál...

7 způsobů, jak z lekce jógy získat co nejvíce

Jóga při správném cvičení nabízí velké množství benefitů. Jak z nich ale co nejvíce vytěžit? To je jedna z otázek, na kterou se ptá téměř každý začínající jogín.

Číst dál...

6 netradičních míst pro cvičení jógy

Každý pokročilý jogín ví, že jóga je jedním z nejvíce flexibilních a univerzálních sportů; lze ji provádět téměř kdekoliv i v těch nejbláznivějších podmínkách. Navzdory tomuto poznání většina jogínů neustále cvičí v jednou a tom samém studiu.

Číst dál...

Proč nestačí „jen“ chodit na lekce jógy

Řekněme, že jste se převážnou většinu života živili průmyslově zpracovanými potravinami a jedno-chodovými jídly. V restauracích jste měli několik výjimečných jídel, takže víte, co vše je možné z potravin vykouzlit. A i když hluboko v sobě vzpomínky na tato skvělá jídla udržujete, z větší části je váš vztah s jídlem na každodenní úrovni spíše užitkový.

Číst dál...

4 tipy, jak se vyznat v jógovém světě

Ať jste ve světě jógy nováčky, nebo už jste se svojí jógamatkou nerozluční partneři, rozhodně nic nepokazíte tím, když si pro lepší orientaci zajistíte průběžný přísun novinek a informací ze světa jógy.

Číst dál...

Snažte se SE NESNAŽIT a zlepšete tak své cvičení jógy

Ocitli jste se někdy v situaci, že pozicemi, se kterými obvykle bojujete (pozice stromu, bojovník III), jednoduše proplujete bez sebemenší námahy? Je velmi pravděpodobné, že vaše náhlá pohyblivost a lehkost byla dána tím, že jste se nijak zvlášť nesnažili.

Číst dál...

4 důvody, proč cvičit jógu on-line

Novým trendem nejen v józe, ale i dalších sportech, jsou online kurzy. Proč začaly být tak oblíbené? Jaké benefity mají online lekce speciálně v případě jógy?

Číst dál...

4 zkušenosti z jógy, které vám pomohou v pracovním životě

Jóga a pracovní život k sobě nemají tak daleko, jak se může zdát. Většinu dní jsem v neustálém spěchu. Spěchám, abych splnila požadavky svých klientů. Spěchám, abych vyřídila zakázky s napjatými termíny. Spěchám z jedné schůzky na další. Takže moje úterní regenerační lekce jógy jsou vítaným úprkem z dennodenní dřiny v korporátním světě. Přestože čas strávený na mé podložce je na míle vzdálený hluku profesního prostředí, mnoho věcí a vědomostí ze cvičení jsem do svého pracovního života přejala.

Číst dál...

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů