Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

praxe jógy

Praxe jógy a ego

Jóga je v zásadě životní styl. Je to systém, který se dokáže promítnout do všech oblastí našeho života. V současnosti je jóga ale bohužel mnohými vnímána zejména pouze jako fyzické cvičení. Na běžných hodinových kurzech se ani toho příliš z filozofie nedozvíte. Pro hlubší poznání jógy pak musíte na přednášky, workshopy, retreaty nebo do knihovny.

Číst dál...

Jak vám jóga pomůže přežít opravdu špatný den

Dneska jsem jeden z takových hodně nepříjemných dnů prožila. Po probuzení jsem se cítila výborně a plná sil jsem přivítala nový den. Ráno jsem vezla synovce na letní tábor, a i přes to jsem se dokázala dostat do práce na čas. Začala jsem odpovídat na e-maily a řešila s klienty jejich plány na léto (pracuji mimo jiné v cestovní agentuře). Během práce jsem si pohvizdovala a počítala s tím, že tohle bude jen další normální den. Mýlila jsem se.

Číst dál...

5 jógových tipů pro cestovatele

Blíží se léto a s ním období dlouhých cest autobusem, letadlem nebo vlakem. S tím se pojí bolesti zad, ztuhlé nohy, únava a tak dále. Podívejte se, jak se díky jednoduchým trikům těmto nepříjemnostem vyhnout.

Číst dál...

11 tipů, jak jógu zařadit do každodenního života

V současné době je většina z nás v neustálém spěchu, jsme zaneprázdnění, neustále na cestě odněkud někam, proto může být docela náročné najít si každý den čas na jógu. Dá se i přes to nějak jóga zařadit do naší každodenní rutiny?

Číst dál...

Jóga a dýchací cvičení v sezóně alergií

Sezónní alergické rýmy, často označované jako senná rýma, jsou v určitých ročních obdobích spouštěny velkým množstvím pylu ve vzduchu. Pyly ambrózie jsou nejagresivnější na podzim, zatímco na jaře alergie způsobují nově kvetoucí stromy a trávy. Víme, že jóga může pomoct v boji proti nachlazení, tak proč ne taky proti alergii?

Číst dál...

5 tipů, jak při józe zlepšit balanc na rukou

Máte při cvičení balančních pozic (např. pozice vrány, stojka) problém udržet stabilitu na rukou? Podívejte se na následující triky, které vám pomohou balanc zlepšit a uvědomit si, co všechno má na stabilitu vliv.

Číst dál...

5 důvodů, proč si hned po probuzení zacvičit jógu

Všichni jsme zvyklí na svou ranní rutinu. Pro některé z nás to může být například velký šálek kávy a prolistování ranních novin. Co třeba místo toho zkusit začít den cvičením jógy? Z pouhých 10 minut cvičení denně získáte mnoho benefitů!

Číst dál...

3 tipy, jak využít jógu k překonání strachu

Po prvních 6 měsících cvičení jógy jsem si uvědomila, že jsem byla oklamána. Jako nováček jsem jógu nikdy neměla spojenou se strachem. Začala jsem ji cvičit proto, že jsem chtěla být klidnější a pružnější. Představovala jsem si samu sebe, jak sedím se zkříženýma nohama a hluboce dýchám, nebo své tělo ohýbám v různých pohodlných pozicích.

Číst dál...

10 věcí, které jóga neumí

Jako učitelka a dlouholetá studentka jógy mohu dosvědčit, že jóga mi toho dala mnoho. Existuje ale pár věcí, které jóga dát nemůže.

Číst dál...

5 tipů pro cvičení jógy venku

Pomalu se blíží jaro, teplé dny a tak i příležitost si zacvičit venku. Podívejte se na pár tipů, které vám umožní si venkovní cvičení užít na maximum.

Číst dál...

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů