Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

praxe jógy

Jak naše tělo změní denní praxe jógy

Vytvořili jsme infografiku, ve které se dozvíte, co s vaším tělem dokáže udělat 30 dnů cvičení jógy. Podívejte se!

Číst dál...

Pozice, díky které prožijete Vánoce v klidu a míru

Čím víc se blížíme k Vánocům, tím víc se vytrácí jejich podstata, tedy že by to měly být svátky klidu a míru. Jsme zahlceni vším, co musíme udělat, a postupně tak stoupá hladina stresu. 

Číst dál...

Jóga pro muže

Jako dítě jsem v televizi nejraději sledoval kreslené postavičky typu Superman, Pepek Námořník nebo Herkules. Tito muži byli stateční, silní a odvážní. Ať šlo o jakoukoliv situaci, vždycky se s padouchy nakonec vypořádali, bez ohledu na jejich velikost a sílu. Tehdy jsem je zbožňoval a chtěl jsem být stejní jako oni. Samozřejmě si teď uvědomuju, že není v lidských silách létat nebo zvedat obrovské balvany holýma rukama, ale pořád věřím, že člověk si dokáže vůlí a vytrvalostí vypracovat stejně silné tělo, jako mají tito superhrdinové.

Číst dál...

5 skrytých benefitů pozice psa hlavou dolů

Pokud jste se zúčastnili alespoň jedné lekce jógy, pravděpodobně jste už zkusili pozici psa hlavou dolů. Tato pozice je základní součástí většiny sestav Vinyasy, a pro mnohé z nás znamená protažení v oblasti rukou, zad a nohou. To je jasné, ale existuje ještě mnoho dalších výhod. Pes hlavou dolů je velmi náročný, protože svaly na těle musí držet tělo v pozici odporující gravitaci.

Číst dál...

Jóga pro období chřipky a nachlazení


Je to tady zase! Bakterie všude kolem, a je téměř nemožné něco nechytnout. Trápí vás nepříjemné pocity spojené s rýmou, kašlem a bolestí hlavy? Tady jsou čtyři jógové pozice, které tyto příznaky výrazně zmírní.

Číst dál...

6 jógových pozic, které vás připraví na sezónu zimních sportů

Profesionální jogín a sportovec Eoin Finn dal dohromady 6 jógových pozic, které pomohou všem lyžařům a snowboardistům při přípravě na nadcházející zimní sezónu. Díky těmto cvikům se budete cítit volnější, dodají vám lepší rozsah pohybu a zároveň kontrolu nad vaší nervosvalovou soustavou. Podívejte se na pozice, které vám pomohou nejvíce.

Číst dál...

Pomůže vám jóga zhubnout?

Nedávno se mě moje nová studentka zeptala, co ještě dělat kromě jógy, aby zhubla, nebo zda stačí jóga samotná.

Číst dál...

Zkuste těchto 10 maličkostí, díky kterým se budete okamžitě cítit lépe

Pokud každý věnuje trochu úsilí tomu, aby se svět stal lepším místem, stane se opravdu lepším místem. Pokud se všichni budou trochu více usmívat, otevírat dveře cizincům a pomáhat udržovat životní prostředí čisté, budeme žít v jasnějším a přátelštějším světě.

Následující věci jsou maličkosti, ale společně mohou změnit svět. Udělejte hned dneska dvě nebo více takových maličkostí a uvidíte, jak se vaše vnímání světa kolem vás změní.

Číst dál...

Jak jóga umí léčit trauma

Život je investice; a investice do spekulativních obchodů může znamenat velké přínosy. Ale věřím, že ty nejlepší výnosy pocházejí z investic do lidí, ne do neživých věcí. Když jsem v listopadu 2012 prožila traumatickou, téměř smrtelnou nehodu, taková investice času a odborných znalostí odhodlaných lékařů mi zachránila život.

Číst dál...

Proč je jóga mnohem více než jen strečink

Bydlím v mece jógových studií, v San Franciscu, kde se člověku zdá, že téměř všichni ve městě třímají podložku a míří na další lekci vinyasy. Přesto jsem vždy překvapena, jak často slyším, že jóga je jen strečink, že to není komplexní cvičení, nebo ještě hůře, že jóga je nudná. Pravdou je, že jóga je vším, čím si přejete, aby byla.

Číst dál...

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů