Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Tisk

New 21 Yoga s Joseffem Michálkem

Jóga přímo z Indie. Zdraví a ohebnost instuktora Joseffa jasně ukazuje, kam jejím cvičením směřujete.
Lektor Joseff Michálek
Úroveň
mírně pokročilí
Počet lekcí
1 lekce
Úroveň
pokročilí
Image1
Image2
Image3
Image4
Image5
Image6

New 21 Yoga

Učitel jógy s životní zkušeností vám ukáže, co skutečně jóga je a kam vás tato cesta může dovést. Joseff Michálek si zvolil jógu a meditaci jako své poslání. V Indii strávil více než 20 let a studoval zde různé směry jógy. Měl štěstí na špičkové učitele a sám také jógu v Indii osm let vyučoval. Do hloubky prostudoval její náboženský i praktický aspekt.

Po dlouholetých zkušenostech vypracoval svůj vlastní systém, který je oproštěn od náboženství a pověr. Jeho sestava je vytvořena tak, aby byla aplikovatelná v rámci evropské kultury a přitom neztratila svou skutečnou esenci, kterou již mnohé komerční směry postrádají. Cvičení bude vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Joseff Michálek sám je již v pokročilejším věku. Jeho zdraví a ohebnost je však inspirací pro starší, i mnohem mladší ročníky. Účastníci si jistě povšimnou, že jeho jóga je tak trochu elixír mládí...

Podstatou tohoto cvičení je poznat své tělo, naučit se s ním pracovat, uvolnit tělo i mysl. Tato sestava se dá cvičit několik let. stále ji hlouběji chápat a dělat pokroky ve zdokonalování pozic.

Více informací o lektorovi 

Přihlásit se na kurz