Náročnost

Mírně pokročilí

Rozsah

1 lekce

Všechny lekce Vám zašleme na e‑mail zdarma

New 21 Yoga s Joseffem Michálkem

Jóga přímo z Indie. Zdraví a ohebnost instuktora Joseffa jasně ukazuje, kam jejím cvičením směřujete.

Jóga 21. století přímo z Indie. Zdraví a ohebnost instuktora Joseffa jasně ukazuje, kam jejím cvičením směřujete.

Joseff Michálek, učitel jógy s životní zkušeností vám ukáže, co skutečně jóga je a kam vás tato cesta může dovést. Joseff Michálek si zvolil jógu a meditaci jako své poslání. V Indii strávil více než 20 let a studoval zde různé směry jógy. Měl štěstí na špičkové učitele a sám také jógu v Indii osm let vyučoval. Do hloubky prostudoval její náboženský i praktický aspekt.

Po dlouholetých zkušenostech vypracoval svůj vlastní systém, který je oproštěn od náboženství a pověr. Jeho sestava je vytvořena tak, aby byla aplikovatelná v rámci evropské kultury a přitom neztratila svou skutečnou esenci, kterou již mnohé komerční směry postrádají.

Cvičení bude vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Joseff Michálek sám je již v pokročilejším věku. Jeho zdraví a ohebnost je však inspirací pro starší, i mnohem mladší ročníky. Účastníci si jistě povšimnou, že jeho jóga je tak trochu elixír mládí.

Podstatou tohoto cvičení je poznat své tělo, naučit se s ním pracovat, uvolnit tělo i mysl. Tato sestava se dá cvičit několik let. stále ji hlouběji chápat a dělat pokroky ve zdokonalování pozic.