Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Tisk

Vinyasa jóga

Jemná vinyasa jóga. Uvědomění si propojení pohybu s dechem, probuzení vnitřní síly a podpoření stability.
Úroveň
mírně pokročilí
Lektor Radka Faráriková Sedmíková
Počet lekcí
3 lekce
Radka 04
Radka 03
Radka 01
Radka 02

Kurz je zaměřený na probuzení vnitřní síly, na podporu stability a probuzení energie. Lekce se skládají z úvodní relaxace, uvolnění, cvičení jógových ásan a závěrečného zklidnění.


Jak ke kurzu přistupovat

Při cvičení je velmi důležité respektoval svoje tělo. V klasických kurzech Vás sice cvičitel může opravovat, ale nikdy neucítí to, co Vy. Nezná Vaše pocity. Proto je třeba plně vnímat sebe a to, jak se při cvičení cítíte. U online kurzů to platí dvojnásob, protože jste pouze sami se sebou. Udělejte z této skutečnosti výhodu. S nikým se nemusíte poměřovat, nikdo Vás neruší. Můžete cvičit v čase, který Vám plně vyhovuje a přizpůsobit se prostředí tak, aby jste se cítili dobře.

Cokoliv Vám bude nepříjemné, necvičte. V klidu si v nějaké pohodlné pozici relaxujte, uvolňujte se, a pak se přidejte ke cvičení, které provádět chcete. Snažte se stále vnímat, jak na Vás cvičení působí, co cítíte, vědomě se uvolňujte a pravidelně dýchejte. Pokud Vám bude cokoliv nejasné, ozvěte se nám.

Jak bude kurz probíhat?

Celý kurz má 3 lekce po přibližně 1 hodině. Po zadání Vašeho e-mailu obdržíte první lekci v podobně on-line videa. Následně v periodě 7 dní budete dostávat další lekce. Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

"Radka velmi jemně a příjemně provází celou lekcí. Po lekci jsem se cítila uvolněná, protažená a zklidněná".
Petra

"Moc bych Vám chtěla poděkovat za online kurz vinyasa jógy s Radkou. Neskutečně mne uklidnil, protáhl a dodal novou energii, něco takového jsem opravdu potřebovala a já Vám za chci sklonit obrovskou poklonu - toto je druh jógy, který miluji".
Martina

Přihlásit se na kurz