Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Tisk

Jóga v sedě nejen pro seniory

Velmi jemné cvičení v sedě určené pro seniory nebo osoby se sníženou pohyblivostí.
Úroveň
začátečníci
Lektor Vendy Tichotová
Počet lekcí
5 lekcí
Vendy 1_2
Vendy 2_1
Vendy 4_1
Vendy 5_1

Kurz je zaměřený na jemné protažení těla v souladu s dechem, pro harmonii a rovnováhu a na posílení imunity. Lekce jsou zakončené zpěvem pro dobrou náladu.


Jak ke kurzu přistupovat

Při cvičení je velmi důležité respektoval svoje tělo. V klasických kurzech Vás sice cvičitel může opravovat, ale nikdy neucítí to, co Vy. Nezná Vaše pocity. Proto je třeba plně vnímat sebe a to, jak se při cvičení cítíte. U online kurzů to platí dvojnásob, protože jste pouze sami se sebou. Udělejte z této skutečnosti výhodu. S nikým se nemusíte poměřovat, nikdo Vás neruší. Můžete cvičit v čase, který Vám plně vyhovuje a přizpůsobit se prostředí tak, aby jste se cítili dobře.

Cokoliv Vám bude nepříjemné, necvičte. V klidu si v nějaké pohodlné pozici relaxujte, uvolňujte se, a pak se přidejte ke cvičení, které provádět chcete. Snažte se stále vnímat, jak na Vás cvičení působí, co cítíte, vědomě se uvolňujte a pravidelně dýchejte. Pokud Vám bude cokoliv nejasné, ozvěte se nám.

Jak bude kurz probíhat?

Celý kurz má 5 lekcí v délce 16 - 35 minut. Po zadání Vašeho e-mailu obdržíte první lekci v podobně on-line videa. Následně v periodě 7 dní budete dostávat další lekce. Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Přihlásit se na kurz