Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Nové on-line kurzy jógy – Hatha jóga a Ashtanga jóga

Natočili jsme tři nové video-kurzy jógy, každý po 8 hodinách. V současné době je k dispozici Kurz jógy pro začátečníky s Petrou Morávkovou a Ashtangajóga s Evkou Suchomelovou

Naše kurzy se skládají z 8 na sebe navazujících lekcí, takže na rozdíl od jiných on-line lkecí vytvářejí kompaktní celek, který vaše tělo a vaši mysl bude systematicky rozvíjet tím správným směrem.

Jak kurzy probíhají?

V den nákupu kurzu obdržíte první lekci v podobně on-line videa na zadaný e-mail. Následně v periodě 7 dní budete dostávat další lekce. Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Kurz Petry Morávkové

Lekce jsou zaměřené na postupné a nenásilné rozhýbání a uvolnění těla, práci s dechem a s pozorností. Součástí každé lekce je relaxace s uvolněním celého těla, fyzické cvičení a dechové cvičení. 

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, kteří s jógou nemají zkušenosti, pro starší osoby, pro všechny, kteří mají nějaká zdravotní omezení a také pro ty, kteří nehledají velkou fyzickou zátěž, ale spíš uvolnění, relaxaci a práci s dechem.

Informace o lektorce

Objednat kurz

Kurz Evky Suchomelové

Každá hodina začíná relaxací a dechovým cvičením. Seznámíte se se sestavou Pozdrav Slunce, naučíte se jógové pozice – ásany, kde budeme klast důraz na jejich správné provedeni a pochopení pozice i z anatomického pohledu.

V průběhu kurzu se naučíte základní principy pozic stojných, sedacích, předklonů, záklonů a rotací.

Dále pak budeme rozvíjet porozumění, že dech je nedílnou součástí praxe jógy. Během cvičení budeme koordinovat pohyb s rytmem vlastního dechu. Na závěr každé hodiny se budeme věnovat dýchání – pránájámě (harmonizující a aktivizující) a vše zakončíme relaxací.

Informace o lektorce

Objednat kurz

Přejeme vám příjemné cvičení! :-)

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů