Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

jídlo

Jsme to, co jíme

Strava nás ovlivňuje možná víc, než si myslíme. Fráze "jsme to, co jíme" je možná otřepaná, ale rozhodně pravdivá. Vše, jídlo nevyjímaje, má v sobě nějakou energii. A to jakou energii do sebe s jídlem přijmeme, záleží právě na volbě naší stravy.

 

 

Číst dál...

Dáte si zelené smoothie?

Je to současná móda, ale na rozdíl od jiných trendů, je prospěšná. Vlna RAW food a s ním spojených smoothies je na svém vrcholu. Tak proč se nesvézt, když je to pro nás dobré?

Číst dál...

CBD olej - léčivý bylinný extrakt

Vše co byste měli znát o léčivém konopném extraktu, který farmaceutické společnosti nerady vidí a lidé s nadějí vyhlížejí - medicinální využití, kdy napomáhá při léčbě, dávkování, legislativa, výroba, jak funguje v těle

Číst dál...

Zdraví bez léků a chemie právě objeveno!

Máme již stovky ohlasů, kdy vám pomohl od vážných zdravotních problémů - od těžkých migrén, od operace fibrilující srdeční komory či chronických bolestí...

Číst dál...

Potravina pro SUPER mámy

Ženy jsou mnohdy opravdu SUPER ženy v tom, co dokáží vydržet, zvládnout a ještě přitom vypadat skvěle a zdravě. Ovšem i my ženy potřebujeme občas pomoci, nejlépe ve spolupráci s přírodou a matkou Zemí. Konopné potraviny jsou právě tím pomocníkem, který nás může v našich leckdy náročných životech podpořit, uklidnit, posílit a léčit.

Číst dál...

5 nejvhodnějších jídel, které si dát před cvičením jógy

Každý, kdo už nějakou dobu cvičí jógu, určitě alespoň jednou před lekcí udělal dietní chybu a pak se celou hodinu trápil křečemi v břiše a nadýmáním. Vyzkoušejte následujících 5 potravin, které vám energii a příjemný pocit ze cvičení neuberou, ale naopak dodají. Dopřejte si je přibližně hodinu před cvičením.

Číst dál...

Jíst jako buddhista v 10 snadných krocích

V říjnu minulého roku jsem strávila týden v Dhanakose, buddhistickém centrum ve Skotsku, kde jsme s komunitou pravidelně třikrát denně společně jedli. Jako nutriční specialistka jsem jejich stravovacím návykům věnovala zvýšenou pozornost a několika z nich se držím do dnes, protože se díky ním cítím skvěle.

Číst dál...

Jídlo jako cesta ke zdraví?

Konopné potaviny (bez obsahu THC) jsou stejně jako jóga nejlepší cestou ke zdraví. V Česku byly využívány od pradávna, protože se zde konopí hojně pěstovalo. Jsou 100% přírodní, bez jakékoliv chemie či přísad, zpracovávány za studena, a svým složením ideální pro lidský organismus.

Číst dál...

Jak pomocí bylinek harmonizovat našich 7 čaker

Už 2500 let před naším letopočtem lidé věděli, že rostliny dokážou léčit. Jejich léčivé účinky byly, stejně jako jejich schopnost nás spojit s přírodou, nespočetněkrát zdokumentovány. Několik starověkých textů z Indie dokazuje, jak bylinky umí léčit naše čakry.

Číst dál...

Zdravotní přínosy konopných semínek, o kterých se nemluví

Konopí má četné průmyslové využití, ale je také superpotravinou, která nabízí řadu zdravotních benefitů. Moc se o nich ale zatím nemluví...alespoň ne v masových médiích.

Číst dál...

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů