Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého životního stylu. Během těchto tří dnů se zde totiž bude konat jarní Festival Evolution a byla by škoda u toho nebýt. A hned vám řekneme, proč.

 

 

Je pro vás důležitá kvalita? Chováte se ekologicky? Děláte pro své zdraví opravdu hodně? Co se stane, když přestanete říkat kdyby? Existují náhody? Položili jste v životě některou z těchto otázek nebo byste rádi na ni našli odpověď? V tom případě je březnový Festival Evolution pro vás jako stvořený.

Festival svou bohatou nabídkou uspokojí každého příznivce zdravého životního stylu, a to jak na těle, tak i na duši. Návštěvníci se mohou těšit na největší přehlídku certifikovaných biopotravin, ale na své si zde přijdou i příznivci různých výživových směrů. Mezi vystavovateli najdete specialisty na veganskou a vegetariánskou stravu, nebudou chybět ani rodinné firmy a farmy. Za výhodné ceny zde nakoupíte ekologické prostředky do domácnosti nebo přírodní kosmetiku. Celkem se v rámci Festivalu Evolution představí více než čtyři sta vystavovatelů z domova i ze světa.

Přiďte si zacvičit a vyčistit mysl

Ke zdravému životnímu stylu patří neodmyslitelně také pohyb. Pokud vás nákupy a programy vyčerpají, můžete zavítat na některou z ukázkových lekcí cvičení. Vyzkoušet zde můžete jógu, taiči, hollywoodský či intuitivní tanec.

Už jste slyšeli o dechovém cvičení Osho divine healing a OM chanting? Pokud ne, vyzkoušejte zdarma lekci terapeuta, lektora a cvičitele Martina Bartoška. Základy meditace vám osvětlí Gabriela Jánská, která vás na svém workshopu naučí techniky, které přináší rychlé zklidnění i úplným začátečníkům.

Bohumil Bartošek vás pro změnu seznámí s unikátní duchovní cestou Falun Gong, která obnovuje a harmonizuje energie v těle, zklidňuje mysl, napomáhá zlepšování charakteru a vysvětluje mnohé zákonitosti lidského i duchovního života. S Jitkou Rychnovskou si zacvičíte taoistické cvičení pěti elementů pro zdraví a dlouhověkost.

„Jste-li rozhodnuti ve svém životě cokoliv změnit, ukážu vám, jak na to. Můžete nahlédnout do tajů naší mysli a skrze meditaci vnímat i to, co nelze uchopit a očima nelze vidět. Seznámíte se s pojmy jako je myšlenka, emoce a pocit, protože právě ty utvářejí realitu, kterou žijeme," říká ke své přednášce s názvem Mysl - přítel, nepřítel i léčitel terapeutka a lektorka Viktorie Skácel.

Nahlédněte do sfér mimo běžnou realitu

Vedle přednášek s lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu zde prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské" rady. Na Festivalu Evolution se dozvíte i to, jak vybírat kvalitní potraviny a jak číst etikety.

Své místo na festivalu má také astrologie a sebepoznání. Tyto oblasti jsou rozšiřují naše obzory zase z jiného úhlu pohledu a nutí nás k přemýšlení. Ne nadarmo se o Festivalu Evolution říká, že vám nasadí brouka do hlavy.

Na festival vezměte i děti, je zde pro ně připraven bohatý program zahrnující tvořivé dílničky, kurzy vaření a nebude chybět ani hlídací koutek. Součástí doprovodného programu, na kterém vystoupí okolo 150 účinkujících, jsou rovněž přednášky věnované mateřství a rodičovství. Stačí si jen vybrat....

 

 

 

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Stejně jako loni, budeme na festivalu také my. Stánek Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí najdete v levém křídle pod číslem 101. Těšíme se na Vás!

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů