Jak online kurzy fungují?

  • Kurzy obsahují lekce (v podobě on-line videí) po cca 1 hodině.
  • V den objednání kurzu obdržíte na zadaný e-mail první lekci.
  • V případě, že jste si objednali kurz, který obsahuje více lekcí, budete následně v periodě 7 dní dostávat další lekce.
  • Všechny lekce jsou přístupné kdykoliv zpětně.

Vybrat si on-line kurz

banner joga

rodina

Děti nás nejlépe naučí být tady a teď

Čím více se člověk zabývá výchovnými metodami a snaží se najít tu správnou, tím více zjišťuje, že děti žádnou speciální výchovu nepotřebují. To nejlepší, co pro ně můžeme udělat je, vnímat je, respektovat a dát jim vlastní prostor.

 

 

Číst dál...

Jóga i při třech dětech? Jde to!

Už jsem za svůj život slyšela spoustu důvodů, proč něco nejde (a hodně z nich bylo ode mě samé). Jedním z oblíbených důvodů jsou děti. Milujeme je, udělali bychom pro ně všechno, nikdy bysme se jich nevzdali, ale přesto jim klademe za vinu, že něco nemůžeme.

 

Číst dál...

Jóga pro děti

Naše děti žijí v uspěchaném světě vytížených rodičů, stresu ve škole, neustálého poučování, videoher, nákupních středisek a závodních sportů. Obvykle si o těchto vlivech nemyslíme, že by pro naše děti byly nějak zvlášť stresující, ale často jsou. Rušné tempo života našich dětí může mít hluboký vliv na jejich vrozenou radost, a obvykle ne k lepšímu.

Číst dál...

Sangha a její význam

Pojem sangha je vlastní spíše buddhismu než józe, jeho význam však přesahuje jednotlivé náboženské či filozofické směry.

Číst dál...

Síla slova

To, jakou moc slova mají známe všichni. Stačí si uvědomit, jak se cítíme, když nás někdo chválí, nebo naopak, když jsme kritizováni.

Číst dál...

Jóga pro děti

Děti žijí ve velmi uspěchaném světě věčně zaměstnaných rodičů, tlaků ve škole a nepřetržitou výukou, mezi televizí, počítačovými hrami a nákupními středisky a sportem, který je zaměřený na výkon, nikoli prožitek.

Číst dál...

Jóga rodinnou záležitostí

Jóga není pouze cvičení na kurzech mimo domov. Je to životní styl, a pokud se člověk chce józe věnovat plně, chtě nechtě do toho zatáhne i své blízké.

Číst dál...

Další informace

"jóga je cestou k sobě,
cestou ke štěstí."

Přehled kurzů